Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Vitrintec w gronie Diamentów Forbesa 2023

Opublikowany: 03.02.2023 11:40:49
Vitrintec w gronie Diamentów Forbesa 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że po raz kolejny firma VITRINTEC została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2023.

Diamenty Miesięcznika FORBES to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych. Jego celem jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest przez firmę Dun & Bradstreet Sp. z o.o. w oparciu o szwajcarską metodę wyceny wartości firm, która łączy ze sobą metodę majątkową i dochodową. 

Dun & Bradstreet Sp. z o.o. co roku wybiera firmy, które w terminie złożyły do KRS-u swoje sprawozdania finansowe za ostatni rok badania. W rankingu uwzględniane są firmy o dodatnim wyniku finansowym, nie będące w upadłości bądź likwidacji oraz o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym według ratingu.

Vitrintec znalazł się w gronie Diamentów Forbesa już po raz drugi. Obecność w rankingu to dla nas potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu, które szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, trudnych gospodarczo czasach.

Liczba wyświetleń: 59
Opublikowany w:
Wróć

Pozostałe Aktualności