Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Zdobywamy Red Dot Design Award dla kolejnego produktu!

Opublikowany: 23.04.2024 08:43:26
Zdobywamy Red Dot Design Award dla kolejnego produktu!

Funkcjonalne, nowoczesne, estetyczne, takie są ściany mobilne ZigZak firmy Vitrintec, które zdobywają kolejną prestiżową nagrodę - Red Dot Design Award.

Ściany mobilne ZigZak to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na elastyczne zarządzanie przestrzenią w biurze. Dzięki specjalnie opracowanemu projektowi modułowemu użytkownik w kilka chwil może dostosować układ przestrzeni do zmieniających się potrzeb zespołu. Oto kilka głównych zalet ścian mobilnych ZigZak:

  1. Optymalizacja przestrzeni: rozwiązanie to umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie powierzchni biurowej do różnych celów, takich jak spotkania zespołowe, sesje kreatywne czy praca w open space. Dzięki nim, w każdej chwili można wydzielić nowe strefy pracy lub zmienić konfigurację pomieszczenia w zależności od aktualnych potrzeb.
  2. Łatwość użytkowania: do zmiany układu pomieszczenia za pomocą ścian mobilnych ZigZak, wystarczy jedna osoba. Moduły, z których składa się ta konstrukcja, są zamontowane na specjalnych szynach, ułatwiających ich rozsuwanie i zsuwanie.
  3. Estetyczny element wnętrza: ściany mobilne ZigZak są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Ich nowoczesny design oraz możliwość personalizacji modułów pełnych, sprawiają, że chętnie wybierane są do biur o różnych stylach projektowych.

Wysoka jakość ścian mobilnych ZigZak potwierdzona jest przez liczne nagrody, jakie zdobywa to rozwiązanie. Zarówno design, jak i ich funkcjonalność doceniły kapituły konkursowe Red Dot Design Award, German Design Award oraz Złotego Medalu Grupy MTP.

Poznaj lepiej nasze ściany mobilne ZigZak.

Liczba wyświetleń: 149
Opublikowany w:
Wróć

Pozostałe Aktualności